PANDORA Reflexions pozlacený náramek Dlouhá spona s pavé

SKU: 589358C01

PANDORA Reflexions pozlacený náramek Dlouhá spona s pavé


SKU: 589358C01


PANDORA pozlacený Reflexions náramek se vyznačuje čistými liniemi a jemnými texturami. Plochá kolekce Reflexions je výjimečně praktická a pohodlná. Nová spona náramku je 2x tak dlouhá, doplněná šikmým vzorem a třpytivými zirkony.

Doplňte náramek a proveďte ho jedinečným přidáním dalších komponentů. Náramky Reflexions jsou kompatibilní pouze s komponenty z téže kolekce, kterou naleznete ZDE.

Náramek doporučujeme vybírat o 1 cm větší než je obvod zápěstí. V případě, že vám velikost nesedne, nenošený a nepoškozený náramek je možné vyměnit do 30 dnů od zakoupení.

Zářivá a elegantní pozlacená kolekce PANDORA je vytvořena jedinečným sloučením mědi a stříbra a pozlacená růžovým zlatem. Upozorňujeme, že jemná barva šperků s vysokým obsahem mědi se může časem v důsledku nošení zvýraznit. Pozlacení šperku je pouze dočasná úprava a záruka se na jeho opotřebení nevztahuje.

SOFIA je autorizovaným prodejcem PANDORA (www.Pandora.net). Můžete být jisti, že kupujete originální šperk, který Vám zašleme v značkovém balení.

Od: 4 569,00 Kč


Značka
Pandora

Barva
Zlatá

Materiál
Pandora pozlacená růžovým zlatem

Určení
Dámské

Dekorace
S kamenem

Kámen
Zirkon

Kolekce Pandora
Pandora pozlacená růžovým zlatem, Pandora Reflexions

Téma
Ostatní

Specifikace
řetízkové

Pandora Reflexions
Náramky Reflexions