Kdo jsme?
Společnost Sofia Kolín zajišťuje řadu služeb v oblasti vzdělávání a produkce. Již od roku 1994 jsme aktivní v oboru celoživotního vzdělávání a poskytujeme též školení a semináře. V oblasti produkce akcí zajišťujeme komplexní, promyšlený a přesně cílený event marketing pro úspěšnou prezentaci vaší značky či produktu.
naše reference

Celoživotní vzdělávání

Zajišťujeme jazykové kurzy skupinové i individuální, rekvalifikační kurzy, další vzdělávání pedagogických pracovníků, kurzy PC, počítačové a jazykové kurzy pro seniory, překlady a tlumočení, doučování nebo příprava na SŠ/VŠ.

Školení

Organizujeme aktuální odborná školení vždy s ohledem na novely zákonů a prováděcích vyhlášek. Kvalitní lektorský tým je tvořen renomovanými odborníky svého oboru, tvůrci či spoluautory zákonů a jejich novel.

Semináře

Semináře jsou nejčastěji zaměřeny na novinky v účetní a mzdové problematice, pracovněprávní oblasti a povinnostem vůči výkonným státním orgánům.

Naše služby

Vzdělávání

Odborná školení

Semináře

Produkce akcí

Event marketing

Novinky
03.09.2018
Nová sezóna vzdělávání otevřena!
Do 15. září využijte 25% slevu na skupinovou výuku jazyků
03.09.2018
Otevíráme semináře s novelami od 2018 s TOP lektory České republiky!!!
Vítáme Vás v nové vzdělávací sezóně. V kategorii Semináře naleznete nová školení vedená skutečnými kapacitami ve svém oboru. Školení v této sekci budou přibývat dle dohodnutých termínů s lektory. Pokud postrádáte ten "svůj" seminář, budeme rádi za námět prostřednictvím Kontaktů. Aktuální semináře naleznete zde.