Kdo jsme?
Společnost Sofia Kolín zajišťuje řadu služeb v oblasti vzdělávání a produkce. Již od roku 1994 jsme aktivní v oboru celoživotního vzdělávání a poskytujeme též školení a semináře. V oblasti produkce akcí zajišťujeme komplexní, promyšlený a přesně cílený event marketing pro úspěšnou prezentaci vaší značky či produktu.
naše reference

Termín: 15. 04. 2021, 9 - 14 hod.

Přednášející: RNDr. IVAN BRYCHTA, přední lektor, daňový poradce, autor odborných publikací

Program: 

  • změny v daních z příjmů (zpětné uplatnění daňové ztráty, změny v důsledku zvýšení minimální a průměrné mzdy, změny v souvislosti se zrušením daně z nabytí nemovitých věcí, nová paušální daň a její aplikace, zrušení superhrubé mzdy a solidárního zdanění výměnou za progresivní daň u fyzických osob, stravenkový paušál, úpravy hranic pro technické zhodnocení a hmotný movitý majetek, mimořádné odpisy majetku, nová pravidla pro nehmotný majetek a další)

  • změny v zákoně o DPH (DPH u nájmu od roku 2021, změna u zvláštního režimu pro poskytování cestovní služby, záloha na nadměrný odpočet a další) 

  • změny dalších daňových zákonů, např. daňového řádu (zcela zásadní novela účinná od roku 2021), zákona o evidenci tržeb (odložení evidence na rok 2023), zákona o spotřebních daních, u daně z nemovitých věcí, jak postupovat v důsledku BREXITu, koronavirová opatření v daňové oblasti,

  • změny v účetních předpisech (v zákoně o účetnictví)

  • a další změny (sazby cestovních náhrad pro rok 2021, minimální zálohy na zdravotní a sociální pojištění a další)

  • aktuální výklady správce daně k novinkám v daňové oblasti (dle zveřejněných Sdělení a Informací GFŘ, dle závěrů Koordinačního výboru) a další změny v návaznosti na legislativní proces

  • Výklad bude ilustrován na příkladech a bude doplněn aktuálními stanovisky GFŘ a MF k dané problematice. Rovněž budou zdůrazněny nové postupy ve srovnání s dřívějším stavem.

Účastníci obdrží podkladový materiál. Během semináře budou zodpovězeny dotazy k probírané problematice.


Místo konání: Odborná střední škola podnikatelská Kolín s.r.o.,  U Křižovatky 262, Kolín IV., 280 02

     Cena semináře: 1 700 Kč/os. bez DPH

     Cena oběda: 110 Kč/ os. vč. DPH, oběd není povinnou součástí

Přihláška ke stažení zde

Naše služby

Vzdělávání

Odborná školení

Semináře

Produkce akcí

Event marketing

Novinky